Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

(zaległy wpis)

19 czerwca 2019r. zakończyliśmy uroczyście rok szkolny. Zakończenie było szczególne, bo po raz pierwszy żegnaliśmy klasę ósmą. Jak zwykle rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu państwowego, wysłuchaliśmy wstępnego przemówienia Pana dyrektora oraz obejrzeliśmy występ uczniów klasy ósmej, którzy już żegnali się z naszą szkołą oraz klasy siódmej – żegnających swoich kolegów. Klasy przygotowały swoje programy artystyczne pod kierunkiem wychowawców: Pani Agaty Kotyła i Pana Wojciecha Szpojnarowicza. Drugą część akademii stanowiło nagrodzenie wyróżniających się uczniów z poszczególnych klas oraz wręczenie im nagród książkowych, rzeczowych oraz dyplomów. W ósmej klasie nagrodę i dyplom uznania za najlepszy wynik w szkole z egzaminu ósmoklasisty otrzymał Jakub Kucharyk.  Pan dyrektor  wręczył też listy gratulacyjne rodzicom uczniów klasy ósmej, którzy wyróżnili się w nauce oraz podziękował rodzicom wspierającym naszą szkołę i angażującym się w nasze, szkolne działania. Wszystkim uczniom gratulowaliśmy, życzyliśmy udanych i bezpiecznych wakacji, a uczniom klasy ósmej powodzenia na następnym etapie edukacji.

(Ponieważ wpis powstał z opóźnieniem można dodać, że wszyscy uczniowie dostali się do szkoły pierwszego wyboru,więc jest to ich jeden z pierwszych sukcesów – gratulujemy, cieszymy się i trzymamy kciuki, aby wszyscy wytrwali w szkole, którą sobie wybrali).

About Monika Mikołajczak View all posts by Monika Mikołajczak | Website