50-lecie Szkoły Podstawowej w Hoczwi


 

   15 czerwca 2013r. odbyło się długo oczekiwane przez wielu wydarzenie. Mowa tu o Obchodach uroczystości 50-lecia Szkoły Podstawowej w Hoczwi.
W tym roku mija dokładnie 50 lat od momentu oddania do użytku obecnego budynku szkoły.  Przygotowania trwały bardzo długo i wymagały ogromnego zaangażowania wszystkich pracowników i uczniów oraz ich rodziców.

    Ten uroczysty dzień rozpoczęliśmy od Mszy Świętej.  Następnie wszyscy goście udali się do budynku Szkoły, w którym odbywała się dalsza część obchodów i świętowania. W  jubileuszowych obchodach uczestniczyli m.in. przedstawiciele lokalnych samorządów, reprezentanci placówek kulturalno-oświatowych, absolwenci szkoły, przyjaciele i sympatycy naszej szkoły. Uroczystości towarzyszyły artystyczne występy uczniów, liczne wystawy, piknik międzypokoleniowy oraz klasowe spotkania.

      Pragniemy serdecznie i z całego serca podziękować wszystkim obecnym na Święcie Naszej Szkoły. Pragniemy podziękować lokalnym władzom, sponsorom i ludziom zaangażowanym w pomoc szkole, bo bez nich ten Jubileusz nie byłby tak okazały i piękny.

Wykorzystano materiał z poprzedniej strony internetowej.