Uczniowie

ROK SZKOLNY 2017/2018

Klasa 1 

  1. Czemerys Karol
  2. Demski Gabriel
  3. Gnap Dariusz
  4. Gonet Bartłomiej
  5. Gudz Andrzej
  6. Kuzicka Wiktoria
  7. Lasyk Kamil
  8. Lorenc Kacper
  9. Maksymczuk Szymon
  10. Mikołajczak Emilia
  11. Obłaska Aleksandra
  12. Pańczyk Adam                       wychowawca: Barbara Lalik

 

Klasa 3

  1. Baryła Wikotoria
  2. Benewiat Eryk
  3. Benewiat Mateusz
  4. Benewiat Rafał
  5. Czemerys Mikołaj
  6. Gembuś Kamil
  7. Gierla Krzysztof
  8. Gudz Justyna
  9. Iskat Antonina
  10. Koncewicz Melania
  11. Osiniak Nikodem
  12. Podstawska Daria
  13. Sawa Jakub
  14. Wojtanowska Julia
  15. Wójcik Piotr

                                                             wychowawca: Janina Litera

 

Klasa 4

  1. Giefert Martyna
  2. Kóna Jacek
  3. Lasyk Kacper
  4. Leśniak Szymon
  5. Lorenc Dawid
  6. Łuczejko Aleksander
  7. Łuczkiewicz Michał
  8. Mołczan Kaja
  9. Mołczan Maja
  10. Mułyk Rafał
  11. Orynicz Patrycja
  12. Ross Patrycja
  13. Roś Kinga
  14. Sylwestrzak Oliwia
  15. Werbowicz Antoni
  16. Wojtanowski Krystian
  17. Zarzycka Gabriela

                                                        wychowawca: Monika Mikołajczak

 

Klasa 5

  1. Giefert Łukasz
  2. Gródecki Patryk
  3. Łuczejko Karol
  4. Łuczkiewicz Kinga
  5. Mamak Jagoda
  6. Ross Nikola
  7. Winiarczyk Damian
  8. Wójcik Wiktoria
  9. Zacharski Wojciech                                                      

    wychowawca:
     Grzegorz Baryła

 

 

Klasa 6

  1.  Baryła Kacper
  2.  Barzycka Kamila
  3.  Benewiat Wiktor
  4.  Capar Oliwia
  5.  Chytła Patrycja
  6.  Dębiński Kamil
  7.  Gudz Kamilka
  8.  Kępczyk Jakub
  9.  Kisała Julia
  10.  Koczera Kacper
  11.  Kóna Mateusz
  12.  Leśniak Jakub
  13.  Mołczan Szymon
  14.  Wasylewicz Kacper
  15.  Werbowicz Dariusz
  16.  Zarzycka Martyna
  17.  Zgłębicki Jakub

                                                      wychowawca: Alicja Bigos

 

Klasa 7

  1. Benewiat Anastazja
  2. Chytła Adam
  3. Chromik Krzysztof
  4. Dragan Jakub
  5. Jachlewski Kacper
  6. Kucharyk Jakub
  7. Kucharyk Klaudia
  8. Leśniak Sebastian
  9. Łuczejko Dominika
  10. Łuczejko Mateusz
  11. Łuczkiewicz Jakub
  12. Mikołajczak Aleksandra
  13. Mołczan Jakub
  14. Mularz Natalia
  15. Orynicz Patryk
  16. Podstawska Nikola
  17. Podstawska Zuzanna
  18. Roś Martyna
  19. Solon Izabela
  20. Winiarczyk Łukasz
                                                        wychowawca: Danuta Gałęza- Biega